Продавець Сауни Печі Димарі розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
177 відгуків
Інтернет - магазин "Сауни Печі Димарі".Дивись
Інтернет - магазин "Сауни Печі Димарі". Київ, проспект Повітряних Сил, 72
+380 (98) 100-74-16
+380 (50) 734-36-25

Особливості та переваги печей для лазні «Ферінгер»

Особливості та переваги печей для лазні «Ферінгер»

Як вже говорилося, справжню Російську лазню, неможливо приготувати швидко і якісно, з допомогою звичайної, металевої печі. Завод ФЕРІНГЕР, по суті, єдиний виробник, металевих печей для лазні, який пропонує печі для Російської лазні! Для того, що б Російська парна лазня готувалася за всіма правилами і в той же час, досить швидко, печі для лазні ФЕРІНГЕР несуть в собі унікальні системи і технології, принципи та чудовий метал!

У лазні з нашої дров'яною піччю ніколи не буде диму, скло біля печі завжди буде чистим, жодної іскорки не вилетить в трубу — безпека і ефективність роботи печі ми гарантуємо! Висока температура досить великої кількості каменів, для створення дрібнодисперсного «живого» пара, м'який розігрів самого приміщення до потрібної температури — все що необхідно для здоров'я і комфорту в бані! З усіх металевих печей, ми створили дров'яні печі для справжньої Російської Лазні!

1. Принцип розпалювання — зверху! Максимальна тепловіддача на камені з першої хвилини горіння! Повна відсутність диму в бані! Скло без кіптяви! Відсутність конденсату в димоході — димар і піч служать значно довше! Все це можливо ТІЛЬКИ з печами для лазні ФЕРІНГЕР!

2. Система «чисте скло» — абсолютно чисте скло завжди ТІЛЬКИ в банних печах ФЕРІНГЕР! Ви відчуваєте справжній комфорт і задоволення, коли топите банну піч камін ФЕРІНГЕР!

3. Система искрогашения, повна відсутність іскри в димоході — висока протипожежна безпека, ТІЛЬКИ з банними печами ФЕРІНГЕР!

4. Система подачі повітря на горіння — зверху! Самі екологічно чисті печі! Потік повітря природним чином поділяється на кілька фракцій, які на всі 100% використовуються ТІЛЬКИ в банних печах ФЕРІНГЕР! Це і первинний повітря — основна частина, яка йде на підтримання процесу горіння, це і вторинний повітря — та частина, яка надходить у середню і верхню зону полум'я і здійснює вторинний допалювання, це і третинний повітря — сама верхня фракція, яка йде прямо в зону турбулентності і здійснює остаточний допалювання димових газів. Тільки печі для лазні ФЕРІНГЕР практично не містять ЗІ та інших, недогорілі продуктів в димових газах!

5. Бесколосніковая конструкція топки — це зручність і місткість — можна відразу закладати багато дров, а чистити треба лише через 20-30 протопок! Але це не все! ТІЛЬКИ з бесколосниковой банної піччю ФЕРІНГЕР можна приготувати справжню РОСІЙСЬКУ ЛАЗНЮ!

6. Спеціальна конструкція верхній частині топкової камерыы створює дуже високу ефективність і значно збільшує тепловіддачу на камені! Кількість каменів, які реально прогріваються до температури понад 400 градусів, в півтора рази більше, ніж у будь-яких інших аналогів!

7. Сталь з високим вмістом хрому — значно збільшується термін служби печі. Але і це не все! Хромиста сталь має дуже низький коефіцієнт утворення окалини. А що таке окалина? Це окислення металу при високій температурі молекулами кисню, що містяться в повітрі. Якщо поставити пічку із звичайної сталі, нехай навіть товщиною 8 мм, ця сама окалина швидко утворюється на внутрішній поверхні топки — нам це не заважає, тільки піч швидко «прогорає»! Однак, топкова частина банної печі розігрівається дуже сильно, іноді навіть до червона і окалина тоді може утворюватися і на зовнішніх поверхнях топкової частини. Відбувається як раз те, що і називається «випалювання кисню». Коли в печі горить вогонь, повітря поступає в топку, спалює дрова і продукти горіння виходять в трубу. Оскільки, за рахунок тяги, повітря забирається з приміщення, то він компенсується припливом з вулиці або з інших приміщень. Це ніяк не позначається на нашому самопочутті. А ось «випалювання кисню» в самому приміщенні, із-за того що топка розжарилася, створює чималі проблеми. Образование окалины на топке не только выжигает ценный кислород, а так же образуются газообразные продукты окисления углерода (СO, CO2) Серы (SO3, SO4), которые, как примеси, всегда содержатся в металле. Мало того! Эти «продукты», соединяясь с парами воды, образуют кислоты, парами которых мы дышим, которые оседают на наше тело в бане. Именно поэтому, только печи для бани из стали с высоким содержанием хрома — это залог здоровья и легкого дыхания в бане, даже если и температура высока!

8. Ми зуміли поєднати всі ці достоїнства в одній печі! Тільки, коли ми об'єднали всі перераховані вище системи, принципи, конструкції і метал, з'явилася абсолютно нова, унікальна піч ФЕРІНГЕР — стало можливим використовувати металеву банну піч, для справжньої Російської Лазні!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner