Продавець Сауни Печі Димарі розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
184 відгуків
Інтернет - магазин "Сауни Печі Димарі".Дивись
Інтернет - магазин "Сауни Печі Димарі". Київ, проспект Повітряних Сил, 72
+380 (98) 100-74-16
+380 (50) 734-36-25

Російська лазня і печі «Ферінгер».

Російська лазня і печі «Ферінгер».

Вивчення фізики процесів горіння та інструментальний контроль роботи вироблених печей стали пріоритетними у розвитку компанії «Ферінгер». Були проведені розрахунки хімічної реакції горіння дров, з допомогою сучасних приладів зроблена оцінка ККД вироблених печей. Виявилося, що багато речей, які довгий час вважалися основними, такими не є. Всі елементи, які так цінували в металевих печах, в дійсності виявилися просто непотрібними. Сама ідея втілити в металі сільську опалювальну піч була тупиковою.

Почнемо з того, що паливо сільської печі — вугілля. З цього і починається низка протиріч. Вугілля вимагає великої кількості кисню і активного горіння — ці умови забезпечує колосник. Велика кількість газу швидко нагрівається в топці і спрямовується в димохід. Розпечений газ йде по довгому лабіринту, розташованому в стіні приміщення, розігріваючи її. Так максимум тепла залишається в приміщенні. З металевою піччю відбувалася інша історія. У неї немає довгого димоходу, все тепло викидалося в трубу. Перший висновок — металевої дров'яної печі колосник протипоказаний. Колосник забезпечує інтенсивну подачу повітря в зону горіння. Такі умови потрібні для горіння вугілля, адже інакше він спікається. Дров'яної печі необхідно зовсім інше: повітря має бути рівно стільки, скільки потрібно для згоряння закладених дров. Буде більше потрібного — тепло вивітриться в трубу, менше — несгоревшими виявляться горючі гази, що виділилися з дров. Для їх горіння просто не вистачить кисню. Другий висновок — подача повітря повинна бути керованою. Але що це дасть? Процес горіння буде більш ефективним, дрова віддадуть максимум тепла.

Отже, ми зробили нову піч — бесколосниковую, з прямим димарем і системою регулювання подачі повітря. Випробування пройшли відмінно. Вона перевершила наші очікування. По-перше, знизивши інтенсивність горіння, ми наблизилися до режиму російської лазні. Російська лазня, це в першу чергу легкий пар. А легкий пар — це не образний вислів, а цілком конкретне його стан, або дисоціація пара. Легкий пар виходить при взаємодії води і каміння, нагрітих мінімум до 300 градусів. При цьому температура парній не повинна перевищувати 60 — 70 градусів. В цих умовах молекули повітря і води створюють саме ту атмосферу парної, яка відрізняє російську лазню від інших. Наша піч виявилася здатною створити такий режим. Добре прогріваючи камені, вона не пышела жаром і не перегревала парну.

Ми зробили все, щоб дати споживачеві готове рішення, здатне підвищити якість життя. Ця піч була гідна того, щоб їй пишатися, і ми подбали про її зовнішньому вигляді. Так, ми серйозно почали займатися дизайном. Намагалися продумати кожну дрібницю, адже наше завдання створити досконалий інструмент, а він зазвучить в руках наших клієнтів. «Театр починається з вішалки, а піч з дверці», — жартували наші проектувальники, коли робили оригінальну конструкцію дверцята з подачею повітря. Дверцята на наших печах працюють як на дорогих авто. До речі, скло на них ніколи не закоптиться, це ми теж продумали. Ще одна знахідка — телескопічний тунель, розробка, яка зробила установку печі простою операцією. Сьогодні бесколосниковые печі стали стандартом на ринку. А адже колись наші конкуренти говорили, що ми не виживемо з нашими новими печами. Але ми продовжували працювати і зробили таке відкриття. Справа в тому, що на самому початку енергія горіння дров витрачається неефективно. Горять нижні шари палива, а верхні екранують теплове випромінювання. Виходить, що на початковій стадії ми гріємо дно печі, а не приміщення. Ми спробували розпалити дрова зверху і у нас вийшло. Дрова горіли шар за шаром, з перших секунд віддаючи всю свою енергію на прогрів приміщення. Цей досвід нас надихнув. У нас народилася нова концепція печі. У цій печі ми передбачили склад дров, їх розпалюють зверху, вони горять зверху вниз. Подача повітря слід за зоною активного горіння. Цю піч неможливо порівняти ні з однією іншою. Вона змінила уявлення про дров'яних печах. Справа в тому, що за нею не треба стежити. Це піч однієї закладки. Ви наповнюєте склад дров, який знаходиться прямо в печі, розпалюєте, і протягом 6-8 годин піч дає тепло. Це гідна альтернатива газовим котлам і електронагрівачів. Тільки ціни на дрова набагато нижче, ніж на газ і електрику.

Сьогодні печі тривалого горіння стоять в основі нашого модельного ряду. У нас є опалювальна піч, яка стане відмінною помічницею на дачі або в котеджі. Вона універсальна, з її допомогою можна приготувати їжу, обігріти будинок. Потрібно закип'ятити чайник — будь ласка, відкрили заслінку, чайник скипів за 15 хвилин. Потрібно підтримувати температуру в будинку — теж немає проблем, переводите піч у тліючий режим, який ми називаємо режимом гарячої батареї. І головне, ніякої метушні з дровами, наповнив склад дров, розпалив і керуй теплом. Банної печі тривалого горіння можна довірити забезпечення комфорту. Ви один раз закладаєте дрова, далі вона тільки виконує ваші бажання. Хочете швидко прогріти парну — ласка, перекладайте піч в режим інтенсивного горіння. Коли парна нагрілася, переводите піч у тліючий режим, і вона дбайливо стане підтримувати температуру каменів і парної.

У наших печах ми втілюємо тільки ті ідеї, в які віримо. Ми робимо гарні печі, але найважливіше для нас краса інженерної думки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner