
Дров'яна піч-кам'янка " PR-25 SL steel door" для сауни лазні до 25 м3
31 350 ₴
29 550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1353
- +380 (50) 734-36-25Viber
Дровяна піч-кам'янка "PR-25 SL steel door" для сауни, лазневі до 25 м3
Традиційна та добротна, піч-канянка «PR-25 SL steel door» найбільш оптимальний і надійний варіант для лазні.
Перевірена часом піч-каменка для лазні зарекомендувала себе як одна з найкращих, на основі її спеціальної конструкції топки була створена весь модельний ряд наших печей для сауни, лазні. Конструкція печі забезпечує швидке й ефективне нагрівання парилки, а камені нагріваються з усіх боків, швидко акумулюють тепло та тривалий час зберігають високу температуру в сауні. Топка завтовшки 6 мм, що забезпечує довговічність під час експлуатації в кислотовмісних середовищах і за високих температур. Подвійний S-подібний димовий канал забезпечує швидку та ефективну роботу печі за мінімальної кількості закладання дров.
Конструкція моделі розроблена у двох варіаціях: з виносним паливним каналом і без нього.
Купити Піч-кам'янка "PR-25 SL steel door" до 25 м3 для сауни, лазневі Ви можете в нашому магазині "Сауни Петлі Димоходи" (см. контакти) або оформити замовлення з доставкою в будь-який регіон України. Якщо Вам потрібна консультація або допомога з вибором аксесуарів для сауни або лазні, телефонуйте телефонами:
тел. (050) 734-36-25
тел. (098) 100-74-16

Каталог товаров от Сауни Педчі Дімарі — Ваш найкращий вибір
![]() |
Експерти та досвід: З 2005 року компанія "Ательє Саун" успішно спеціалізується на будівництві саун і лазень, а також продажу обладнання та аксесуарів для них. Наш досвід у цій галузі гарантує вам професійне та кваліфіковане обслуговування на кожному етапі співпраці. |
![]() |
Великий вибір і якість: У нас ви знайдете широкий асортимент обладнання й аксесуарів для саун і лазень, які відповідають найвищим стандартам якості. Ми пропонуємо тільки надійні та перевірені часом товари від провідних виробників. |
![]() |
Індивідуальний підхід: Ми розуміємо, що кожен клієнт унікальний, тому готові запропонувати вам індивідуальні рішення, що відповідають вашим потребам і бюджету. Наші фахівці нададуть вам консультацію за вибором обладнання та допоможуть підібрати оптимальний варіант. |
![]() |
Зручне розташування та зручні умови: Наш магазин розміщений у зручному місці, де можна особисто оглянути асортимент, отримати консультацію та зробити замовлення. Крім того, ми пропонуємо зручні умови доставки та гнучку систему оплати. |
Основні чинники, що забезпечують успішність нашого асортименту
Різноманітність і якість товарів
Наявність широкого асортименту продукції дає змогу задовольняти потреби різних клієнтів і враховувати їхні індивідуальні переваги та потреби.
Якість товарів
Важливо, щоб усі вироби в асортименті були найвищої якості. Це забезпечує задоволення клієнтів і збільшує їх можливість повторних покупок і рекомендацій наших товарів і послуг.
Цінова доступність
Успішний асортимент має бути доступний широкому колу споживачів. Правильно налаштовані ціни забезпечують конкурентоспроможність товарів на ринку та приваблюють нових клієнтів
Інформаційна підтримка
Надання докладної інформації про продукцію, її переваги та застосування.
Простий алгоритм покупки




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pal |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Банна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Оздоблення печі | Облицювання металом |
| Об'єм парної | 25 куб. м |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 6 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Виносна топка | Так |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 79 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип кам'янки | Відкрита |
| Довжина виносу топки | 200 см |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 825 мм |
| Глибина | 710 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Довжина з урахуванням виносу | 710 мм |
| Маса, кг печі | 79 |
| Комплектація | |
| Каміння для печі | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димар | 120 мм |
| Топка | Конструкційна сталь |
| Режим | Сухою (Сауна) |
- Ціна: 29 550 ₴




